420PEOPLE - Gaga

Gaga


gaga/dancers_foto-gadi-dagon.jpg

Gaga Worskhop Prague & Gaga/people s Adi Salant, uměleckou spoluředitelkou Batsheva Dance Company


II. ročník
PRAHA | 2017 | 20. - 25. 8. 2017
Sály Baletu Národního divadla, Anenské nám. 2, Praha 1

420PEOPLE ve spolupráci s Gaga Movement Ltd. a Národním divadlem přináší II. ročník letních kurzů Gaga/dancers a Gaga/people. Do Prahy se na konci srpna vrátí Adi Salant, umělecká spoluředitelka Batsheva Dance Company, a spolu s příznivci Gaga naváže na loňskou intenzivní energii.

Podrobný rozvrh zde
Registrace Gaga Workshop zde
Kapacita Gaga/people je pro letošní letní vydání již obsazena. Sledujte náš profil na facebooku, další lekce chystáme brzy.


Gaga, způsob práce vyvinutý Ohadem Naharinem, se zrodil z víry v uzdravující moc pohybu. Gaga/dancers nabízí profesionálním tanečníkům po celém světě možnost okusit každodenní trénink souboru Batsheva Dance Company. Gaga/people je pak vhodná pro kohokoli, bez ohledu na věk nebo předchozí zkušenosti.


"S Gaga přidáváme na hlasitosti při poslechu vlastního těla. Objevujeme více dimenzí pohybu až nás pálí svaly a i to si dokážeme užít. Uvědomíme si svou výbušnou energii a občas ji použijeme. V prostoru jsme si vědomi všech kolem sebe, abychom zjistili, že nejsme centrem všeho. Napojíme se na svět nekonečných možností. Novými návyky nahrazujeme ty staré. Umíme být bdělí a zároveň uvolněni. Stáváme se přítomnými...
V Gaga se napojíme na pocit kdy "máme na vše dost času", speciálně v momentech kdy se pohybujeme rychle. Objevíme svou vášeň hýbat se ve spojení s úsilím které to vyžaduje. Naučíme se milovat vlastní pot. Objevíme dvě věci, zvíře kterým jsme a sílu vlastní představivosti.
Gaga nám odhalí tělesnou slabost, povzbudí ochablé části těla, vyjeví skryté bloky a pomůže nám zbavit se jich. Gaga je tréninkem instinktivního pohybu, posiluje vazbu mezi vědomým a nevědomým. Vede nás k prožitku čisté a nekomplikované svobody a rozkoše. V příjemném prostředí, v pohodlném oblečení, za doprovodu hudby. Každý sám za sebe, v napojení na druhé."
Ohad Naharin

Účastnické poplatky
Gaga Workshop
20.8. – 25.8.

5250 Kč / 215 EUR při včasné registraci a uhrazení kurzovného do 15.6.2017, dále cena 5750Kč / 235 EUR
Gaga/people
20.8. + 22.8. + 24.8.

jednotlivé lekce v ceně 500Kč / 29 EUR. Doporučujeme účast na všech lekcích.
(Ceny v Eurech zahrnují administrativní poplatek)

Podrobný rozvrh zde
Registrace Gaga Workshop zde
Rezervace na Gaga Worskhop přijímáme do naplnění kapacity kurzů
Kapacita Gaga/people je pro letošní letní vydání již obsazena. Sledujte náš profil na facebooku, další lekce chystáme brzy.

Na základě registrace obdržíte informační email s platebními údaji. Rezervace místa je platná až po připsání účastnického poplatku na náš účet. Převod musí proběhnout do 5 dnů od vyplnění registrace.

Lekce Gaga/dancers i Gaga/people jsou určeny zájemcům starším 18 let. Worskhopy probíhají v angličtině.
V případě dotazů kontakujte Petru Kašparovou na tel.721 600 691 nebo workshop@420people.org.

Gaga workshop Praha pořádají 420PEOPLE z.s. a Gaga Movement Ltd., ve spolupráci s Národním divadlem a Kyliánovým nadačním fondem, který vybrané tanečníky podpořil stipendiem.
Chcete-li být včas informováni o příštích workshopech, napište nám na workshop@420people.org, zařadíme vás do adresáře newsletteru. Děkujeme za váš zájem!

Foto Gadi Dagon