• Zapoj se

Zapojte se do aktivit souboru 420PEOPLE. Staňte se ambasadorem či dobrovolníkem, zajistěte svým blízkým ten nejlepší dárek v podobě dárkového certifikátu na naše představení nebo je obdarujte balíčkem online lekcí. Až to situace dovolí, těšíme na Vás na jednom z našich workshopů v divadle nebo v novém Studiu Maiselovka v centru Prahy. A také nás můžete nosit na svém tričku! Máme pro Vás v nabídce i taneční oblečení. Podpořte naši tvorbu. My to oceníme.

speciální workshopy

Pravidelně připravujeme workshopy pro profesionální tanečníky i pro širokou veřejnost. V rámci choreografie The Watcher a Panthera uvádíme​ ​exkluzivní workshopy pro tanečníky, netanečníky i širokou veřejnost pod vedením choreografa Václava Kuneše a za doprovodu kapely Please The Trees v divadle La Fabrika a ve Studiu MAISELOVKA. Workshopy jsou určeny pro všechny zájemce bez ohledu na věk či pohybovou a taneční průpravu.

SPECIÁLNÍ VÍKENDOVÝ WORKSHOP KADAMY s Francescou Amy Amante ve Studiu Maiselovka 15. 4. 2023. Save the date!

Studio Maiselovka, Maiselova 4, Praha 1

VSTUPENKY  

Dárkový certifikát

Konec problémům, jak najít ten pravý dárek. U nás si můžete objednat dárkový poukaz kdykoliv. Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost. Vystavíme vám dárkový poukaz dle vašeho přání na libovolné představení pro vámi vybraný počet lidí. Pro objednání dárkového poukazu nás kontaktujte na aneta@420people.org

Darujte sobě nebo svým blízkým pod stromeček permanentku do Studia MAISELOVKA na otevřené hodiny JÓGY nebo RESTARTU. Více informací najdete ZDE.

Kolekce

Kolekce spojující tanec a módu. Ve spolupráci s návrhářkou Josefinou Bakošovou jsme dali vzniknout sérii mikin, triček, trikošatů, tepláků a šál, které vás/nás povznesou na sále i na ulici. Kolekci vám za zvýhodněné-divadelní ceny rádi prodáme na vybraných pražských představeních. Kolekce je také v prodej​i​ v kamenném obchodě Harddecore a jeho e-verzi.  Kolekci najdete i na Facebooku

Daruj

Tvoříme, protože vám máme co sdělit. Tančíme, protože na světě není krásnější pocit. Je to adrenalin na jevišti i mimo něj. Podpořte naši práci, naši budoucnost. Vaše příspěvky budou určeny na činnost souboru. 

Daruj  

GIVT.CZ

GIVT promění vaše každodenní nákupy na internetu v dobrý skutek. Stačí před nákupem navštívit stránku GIVT.cz a v nákupech můžete pokračovat bez výčitek. Vybraný obchod nám přispěje za vás dle výše vašeho aktuálního nákupu. Je to snadné, stačí jeden klik.

Zjistit více  

Ambasador

Být ambasadorem vám umožňuje využít nabídek, které s ohledem na naše představení pravidelně připravujeme. Volné vstupenky, setkání na zkouškách, tajné tipy, kde nás potkat a další. Je na vás, jak je využijete. A my budeme ze všeho nejradši, když za námi přijdete i se svými přáteli. 

Zjistit více  

Dobrovolník

Různá divadla, různá představení, různé starosti. Pokud máte volný čas a chcete nakouknout do naší práce, rádi vás zapojíme. Napište nám na aneta@420people.org a my nebudeme váhat vám najít tu pravou práci!

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (45.7 + 25.9) *

Nahoru