• Slavíme 15 let!

Slavíme 15 let na české taneční scéně. Během několika měsíců Vám představíme to nejlepší z naší tvorby. Nebudou chybět ani premiérové novinky.

Do našeho repertoáru jsme k příležitosti výročí zařadili ta nejlepší představení jako jsou The Watcher a EVER v La Fabrice, Máj a Kráska a zvíře v Národním divadle, Nebesa v Divadle BRAVO nebo novinku HeArt of Noise v choreografii Sylvy Šafkové se scénografií Marka Cpina v divadle ARCHA+. Ve Studiu Maiselovka si nenechte ujít Why things go wrong nebo projekt 42+PEOPLE a jeho představení 42+PEOPLEWHERE 42+PEOPLE: SOFTER SKILLS. V březnu se můžete těšit na premiéru představení PULPS v choreografii Simony Machovičové ve Studiu Maiselovka. Více.

Kde všude nás můžete vidět tančit?

 

Diváci budou moci vidět kritiky uznávané inscenace. Taneční show a rockový koncert v jednom The Watcher s kapelou Please The Trees v La Fabrice, taneční zenovou zahradu filozoficky laděného představení EVER v La Fabrice, strhující Máj na motivy slavného díla K. H. Máchy na Nové scéně Národního divadla, hororově pohádkový příběh Kráska a zvíře ve spolupráci s Činohrou Národního divadla i akrobatické představení Nebesa s Losers Cirque Company v Divadle BRAVO!.

Umělecký šéf souboru Václav Kuneš popisuje: „15 let fungování nezávislého souboru je především skvělý týmový výkon. Zároveň je to čímsi zavazující, což nás baví. V posledních letech jsme konečně vybudovali vlastní prostory Studia Maiselovka nebo příjemné zázemí v divadle La Fabrika a začali jsme s novou dimenzí tanečního stárnutí projektem 42+PEOPLE. I díky tomu budou mít naši diváci mnoho příležitostí vídat naše špičkové tanečníky v originálních a neotřelých představení, a to nejenom u nás, ale i v Evropě.”

42+PEOPLE: SOFTER SKILLS

Nenechte si ujít projekt 42+PEOPLE a jeho další premiérové představení SOFTER SKILLS. 42+PEOPLE je mezigeneračním dialogem, ve kterém se představí tanečníci ve věku 42+ let spojující všechny hodnoty současného tance. Další ročník představí choreografii Edana Gorlicki v podání interpretů: Helena Arenbergerová, Andrea Opavská, Veronika Kornová

Lokace: Studio Maiselovka

VSTUPENKY  

heart of noise

Premiérové HeArt of Noise je nejnovější taneční představení 420PEOPLE v choreografii Sylvy Šafkové. Přináší novodobý pohled na futurismus v pohybu, hudbě i scénografii. Industriální hluk ale i zvuky lidského těla, hlasy, tlukot srdce. To vše na vodní hladině přímo na jevišti. Živě zazní kultovní nástroj futuristů intonarumori.

Lokace: ARCHA+

VSTUPENKY  

ever

"Kdo jsme, když nejsme na sociálních sítích. Co nás nutí stavět se dobrovolně na piedestal? Jsme jen objekty v galerii v záři reflektoru, který odřízne vše, co se skrývá ve tmě?" Možné odpovědi přináší inscenace EVER v nejnovější choreografii Václava Kuneše v divadle La Fabrika.

Lokace: La Fabrika

VSTUPENKY  

why things go wrong

Představení Why things go wrong v choreografii Sylvy Šafkové v podání tanečníků Michala Heribana a Viktora Konvalinky vytvořené speciálně pro Studio Maiselovka přináší skrze současný tanec jedinečné téma (ne)morálního, eticky problematického charakteru lidského chování, které, ač často přehlížené, má závažné dopady na život všech okolo.

Lokace: Studio Maiselovka

VSTUPENKY  

42+PEOPLE: where

Cenu Thálie 2023 v oboru TANEC získala Helena Arenbergerová za sólovou roli v představení 42+PEOPLE: WHERE. Nenechte si ujít tento unikátní projekt 42+PEOPLE a jeho představení WHERE. 42+PEOPLE je mezigeneračním dialogem, ve kterém se představí tanečníci ve věku 42+ let spojující všechny hodnoty současného tance. Tančí: H. Arenbergerová a V. Kuneš.

Lokace: Studio Maiselovka

VSTUPENKY  

Staňte se Ambasadorem

Být ambasadorem vám umožňuje využít nabídek, které s ohledem na naše představení pravidelně připravujeme. Volné vstupenky, setkání na zkouškách, tajné tipy, kde nás potkat a další. Je na vás, jak je využijete. A my budeme ze všeho nejradši, když za námi přijdete i se svými přáteli. 

Zjistit více  

staňte se Dobrovolníkem

Různá divadla, různá představení, různé starosti. Pokud máte volný čas a chcete nakouknout do naší práce, rádi vás zapojíme. Napište nám na aneta@420people.org a my nebudeme váhat vám najít tu pravou práci!

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (20.9 + 13.3) *

Nahoru