• Program

28. 12. 2020 - 28. 2. 2021

FILM OHNĚ STROJE - KONKURZ

online

Přinášíme vám první ze tří exkluzivních online premiér nejnovějších filmů z produkce 420PEOPLE. Nenechte si ujít film OHNĚ STROJE - KONKURZ v režii Jaroslava Brabce a v choreografii Václava Kuneše od 28. 12. 2020 na GoOutu! Hraje a tančí: David Prachař & 420PEOPLE: Simona Machovičová, Francesca Amante, Filip Staněk

VSTUPENKY ONLINE

30. 12. 2020 - 28. 2. 2021

FILM THROUGH GLASS

online

Přinášíme vám další z exkluzivních online premiér nejnovějších filmů z produkce 420PEOPLE. Nenechte si ujít taneční film THROUGH GLASS v režii Marka Partyše a v choreografii Sylvy Šafkové v premiérovém čase od 30. 12. 2020 na GoOutu! Hraje a tančí: Václav Kuneš, Simona Machovičová, Francesca Amante

VSTUPENKY ONLINE

4. 1. 2021 - 28. 2. 2021

FILM ORĪGĪ

online

Film ORĪGĪ vychází z názvu EU projektu: CLASH! When classic & contemporary dance collide & new forms emerge. Neplánované střetnutí tří tanečnic. Každá jiná. Tři páry bot. Každý jiný. Nová situace a noví lidé. Chtějí se přizpůsobit? Jediné, co mají společné, je touha tančit. Stačí to? „...přirozený výběr je schopen vybírat z náhodně vznikajících mutací ty, jež jsou výhodné a užitečné.“

VSTUPENKY ONLINE

26. 1. - 2. 2. 2021

DRUHÁ VLNA POHYBU / 9

GoOut | 10:30

Startuje DRUHÁ VLNA POHYBU s Václavem Kunešem. Každý týden vám přineseme novou dávku pohybu, kterou v této době všichni potřebují. Navazujeme na naše online lekce, které probíhaly během první vlny karantény. „Fyzický pohyb je totiž to nejjednodušší, co můžeme v této době udělat pro své duševní i fyzické zdraví.“, vzkazuje Václav Kuneš.

KOUPIT LEKCI

do 28. 2. 2021

BALÍČEK POHYBOVÝCH LEKCÍ

online

Zůstaňte doma a nestresujte se nakupováním dárků, protože darovat něco pro zdraví můžete svým blízkým i online. Pět pohybových lekcí určených pro všechny generace můžete koupit právě teď na GoOut! „Fyzický pohyb je totiž to nejjednodušší, co můžeme v této době udělat pro své duševní i fyzické zdraví,“ tak ho darujte vašim blízkým.

KOUPIT LEKCE

probíhá

PODPOŘTE 420PEOPLE

Donio

Nařízení spojená s koronavirem byla těžká pro všechny. Pro kulturu ale mohou být likvidační i nadále. Podpořte náš soubor skrze sbírku, díky které máme teď možnost vyrovnat se alespoň s určitou finanční ztrátou a jsme za to vděční. Jako poděkování za vaši podporu jsem pro vás vysílali online po celou dobu karantény pohybové workshopy a nyní chystáme něco speciálního.

PODPOŘIT

Předprodej 2021

THE WATCHER

La Fabrika

Nenechte si ujít taneční událost podzimu 2018! Taneční show souboru současného tance 420PEOPLE a rockový koncert kapely Please The Trees je opět tady! Ověřená spolupráce tvůrců Václava Kuneše & Václava Havelky přináší opět nezapomenutelný zážitek.

PŘEDPRODEJ

Předprodej 2021

PANTHERA

La Fabrika

Nejnovější představení PANTHERA je inspirováno současným bestsellerem SAPIENS, který pojednává o úchvatném a zároveň děsivém příběhu lidstva, o nelítostné krutosti, síle a inteligenci živého tvora. Těšit se můžete na choreografii Václava Kuneše a experimentální hudbu Jana Šikla.

PŘEDPRODEJ

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (0 + 0) *

Nahoru