• Repertoár

through glass

​Nenechte si ujít online premiéru tanečního filmu s názvem THROUGH GLASS v režii Marka Partyše a v choreografii Sylvy Šafkové.

Zjistit více

ohně stroje - konkurz

​Nenechte si ujít online premiéru tanečního filmu s názvem OHNĚ STROJE - KONKURZ v režii Jaroslava Brabce a v choreografii Václava Kuneše.

Zjistit více

PANTHERA

Premiérové představení PANTHERA je inspirováno současným bestsellerem SAPIENS, který pojednává o úchvatném a zároveň děsivém příběhu lidstva, o nelítostné krutosti, síle a inteligenci živého tvora. Nenechte si ujít taneční show v aréně plné sítí, podivných tvorů a nečekaných zvratů, kde musí být všichni ve střehu, protože přežije jen ten „nejsilnější“.

Zjistit více

THE WATCHER

Taneční událost podzimu 2018 a premiéra souboru současného tance 420PEOPLE ve spolupráci a za doprovodu s alternativní rockovou kapelou Please The Trees je tady!

Zjistit více

Královna víl

Jak funguje láska, které stojí v cestě tisíce kilometrů? Jak pevné pouto mezi námi musí být, abychom toho druhého neztratili, i když jsme už tak dlouho necítili jeho vůni, nedrželi ho za ruku ani se nemohli schovat do jeho náruče?

Zjistit více

Máj

"Hynku, Viléme, Jarmilo!" Ale dál? Dokážeme si uvědomit obsah, detaily, zachytit jeho náladu a uvědomit si přesahy, které toto nadčasové dílo připouští?

Zjistit více

Pustina

Nová inscenace kreativního páru Jana Nebeského & Lucie Trmíkové ve spolupráci se 420PEOPLE. V hlavní roli stejnojmenný text T. S. Eliota, který změnil poezii a především ukázal, že snoubit tradicionalismus a avantgardu je nejen možné, ale i krásné.

Zjistit více

BEST OF 420PEOPLE & PLEASE THE TREES

Prověřený koncept tanečně-hudební fúze 420PEOPLE a Please the Trees, držitelů hudební ceny Anděl 2012 za nejlepší alternativní počin. Večer plný živého tance a hudby v režii špičkových tanečních interpretů 420PEOPLE a tahounů české alternativně-rockové scény v čele s Václavem Havelkou.

Zjistit více

KŘEHKOSTI, TVÉ JMÉNO JE ŽENA

Ženy v podání skvělých žen! Žena jako objekt, žena jako téma, žena jako žena. Inscenace vzniká ve spolupráci činoherního souboru Národního divadla a souboru 420PEOPLE s Natašou Novotnou v roli choreografky. Z mnoha různých možností se vydáváme cestou zkoumání „situace ženy" v běhu času a v divadle.

Zjistit více

MIRAGE se Chantal Poullain

Celovečerní představení předního českého souboru současného tance 420PEOPLE osciluje mezi humorem a palčivými otázkami, které míří do nitra těch, kdo stojí na jevišti a snaží se rozesmát publikum. Choreograf Václav Kuneš se při tvorbě Mirage nechal inspirovat mistry oboru stand-up comedy, mimo jiné legendárním Robinem Williamsem.

Zjistit více

OVIDIUS: ORFEUS

Představení bylo uvedeno ve spolupráci s divadelním souborem Tygr v tísni, s kulturním prostorem Vila Štvanice s tvůrčím týmem Nebeský & Trníková & Prachař.

Zjistit více

PEKLO - DANTOVSKÉ VARIACE

David Prachař v hlavní roli tragikomického podobenství o souboji se smutkem, nudou a leností, které se vkrádají do lidského života po uplynutí jeho první poloviny. Peklo není místo, je to stav duše. Po úspěšném Máji, který vznikl v koprodukci Činohry Národního divadla a Nové scény Národního divadla, se jedná již o druhé představení propojující na divadelní scéně Davida Prachaře a soubor 420PEOPLE.

Zjistit více

Recall

Choreografie Václava Kuneše s názvem Recall se představí divákům po Japonsku. Společně se skupinou OPTO file vytvořili několik za sebou jdoucích choreografií, které vsadili do jednoho komponovaného večera. V programu se představí i inscenace od proslulého kanadského choreografa a tanečníka Crystala Pite s názvem The Other You.

Zjistit více

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (0 + 0) *

Nahoru