• Repertoár

INSPIRACE

Unikátní hudebně-taneční představení Orchestru Berg & 420PEOPLE se inspiruje principy kultovní skladby In C amerického minimalisty Terryho Rileyho. Autorská choreogrfie, minimalismus a hudební repetitivnost se zrcadlí také v nápadité a čisté scénografii. Představení se koná za podpory Hlavního města Prahy, Ministerstva kultury ČR, Městské části Praha 1, Nadace ČEZ a Státního fondU kultury ČR.

Zjistit více

mojo, baby!

Open air show 420PEOPLE s názvem MOJO, BABY! vznikla k zahájení sezóny divadla La Fabrika a rozhodně vás nenechá sedět v koutě a přenese vás do “restaurace”, která už dlouho čeká na otevření… vintage hits, oslava 60. a 70. let, číšníci v tančírně, tanečníci v restauraci a jedna neživá loutka. Představení se koná za podpory Hlavního města Prahy, Ministerstva kultury ČR, Městské části Praha 1, Nadace ČEZ a Státního fondU kultury ČR.

Zjistit více

PANTHERA

Premiérové představení PANTHERA je inspirováno současným bestsellerem SAPIENS, který pojednává o úchvatném a zároveň děsivém příběhu lidstva, o nelítostné krutosti, síle a inteligenci živého tvora. Nenechte si ujít taneční show v aréně plné sítí, podivných tvorů a nečekaných zvratů, kde musí být všichni ve střehu, protože přežije jen ten „nejsilnější“.

Zjistit více

THE WATCHER

Taneční show souboru 420PEOPLE a rockový koncert alternativní rockové kapely PLEASE THE TREES v jednom! THE WATCHER v choreografii Václava Kuneše se stal taneční událostí podzimu 2018! 

Zjistit více

FILM THROUGH GLASS

Taneční film THROUGH GLASS v režii Marka Partyše a v choreografii Sylvy Šafkové se věnuje spojení současného tance a vizuálního příběhu, jenž popisuje obraz pokřivené reality: „Odrazy, úhly pohledu, pokřivená realita… avšak podržíte-li ji proti zrcadlu, půjdou písmena opět správným směrem."

Zjistit více

FILM ORĪGĪ

​Taneční film s názvem ORĪGĪ v režii Tomáše Vlčka a v choreografii Václava Kuneše, který vznikl v rámci mezinárodního projektu CLASH! Film vypráví příběh o adaptaci a symbióze tří různých tanečních stylů, tří různých osob. 

Zjistit více

ohně stroje - konkurz

​Film OHNĚ STROJE - KONKURZ v režii Jaroslava Brabce a v choreografii Václava Kuneše se odehrává (samozřejmě) na konkurzu. Roli castingového režiséra ztvárnil herec David Prachař. Ale to, co se na konkurzu stane, už tak samozřejmé není. Trojice nadějných adeptů se totiž dostanou dál než čekal i sám režisér.

Zjistit více

Máj

"Hynku, Viléme, Jarmilo!" Ale dál? Dokážeme si uvědomit obsah, detaily, zachytit jeho náladu a uvědomit si přesahy, které toto nadčasové dílo Karla Hynka Máchy připouští?

Zjistit více

Pustina

Inscenace kreativního páru Jana Nebeského & Lucie Trmíkové ve spolupráci se 420PEOPLE. V hlavní roli stejnojmenný text T. S. Eliota, který změnil poezii a především ukázal, že snoubit tradicionalismus a avantgardu je nejen možné, ale i krásné.

Zjistit více

KŘEHKOSTI, TVÉ JMÉNO JE ŽENA

Ženy v podání skvělých žen! Žena jako objekt, žena jako téma, žena jako žena. Inscenace vzniká ve spolupráci činoherního souboru Národního divadla a souboru 420PEOPLE s Natašou Novotnou v roli choreografky. Z mnoha různých možností se vydáváme cestou zkoumání „situace ženy" v běhu času a v divadle.

Zjistit více

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (37.7 + 10.1) *

Nahoru