• The Watcher

Taneční událost podzimu 2018 a premiéra souboru současného tance 420PEOPLE ve spolupráci a za doprovodu s alternativní rockovou kapelou Please The Trees je tady! Vpražské La Fabrice odehraje taneční, hudební i filmová inscenace s názvem THE WATCHER, která za doprovodu Please The Trees rozvibruje všechny "pozorovatele".

Představení vzniklo ve spolupráci s divadlem La Fabrika a za finanční podpory Ministerstva kultury ČR , Hlavního města Prahy, Nadace ČEZ, Státního fondu kultury a Prahy 7. Mediálním partnerem představení je TV Nova. Děkujeme všem našim partnerům, podporovatelům a spolupracovníkům. 

Obsazení

Choreografie:
Václav Kuneš

Dramaturgická asistence:
Fabiana Mertová

Hrají:
Francesca Amante, Fanny Barrouquère,
Veronika Čimborová, Simona Machovičová,
Filip Staněk & Please The Trees

Hudba:
Please The Trees

Kostýmy:
Olo Křížová

Scénografie:
Hynek Dřízhal

Termíny

27. & 28. 1. 2019 | 19:30
25. & 26. 2. 2019 | 19:30

Vstupenky

La Fabrika

Ke stažení

Technický rider

Všechny ty, kteří hledají odpověď na otázky, jak čelit zrychlené době, ve které nejmodernější technologie pomalu potlačují podstatu lidského bytí? Proč bez mobilního signálu skoro nejsme schopni existovat a výpadek signálu nás dostává na pokraj šílenství? Proč náš jediný přítel uprostřed noci je nekonečný nonstop Google a Netflix? Odpověď přináší THE WATCHER – pozorovatel, který ví, že nejdokonalejší technologie na světě je naše vlastní tělo a naše životy jsou nitky, které společně vytvářejí nekonečný vesmírný koberec bytí...

 

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (0 + 0) *

Nahoru